Výrobce: Creed
Kód výrobku: 120 ml
Dostupnost: Na skladě
2 640Kč

Creed Silver Mountain Water je ovocná vůně pro moderního muže, který hledá osvěžení pro své dny. Svěží a čisté tóny zakápnuté trochou něhy jsou jako stvořené pro různé neformální příležitosti a setkávání s přáteli. S vůní Silver Mountain Water se budete cítit svěže, upraveně a sebejistě. Pečlivě vybrané esence společně vytvářejí nezaměnitelné aroma, které okouzlí i vaše okolí.

V počátku vůně Creed Silver Mountain Water zažijete příjemné osvěžení v podobě sladkých mandarinek zakápnutých špetkou nahořklého bergamotu. Tato vzrušující kombinace je po chvíli vystřídána šťavnatými tóny černého rybízu a delikátním aroma čaje. Smyslný závěr vůně je tvořený čistými tóny drahocenného pižma a opojným galbanem. Svůdné noty podmanivého santalového dřeva jsou doplněny jedinečnou šťávou petit grainu.

Osvěžující pánská vůně Silver Mountain Water od značky Creed je vhodná pro městského muže, který s přehledem zvládá každou překážku a svoji energii rád čerpá v přírodě. Parfém Silver Mountain Water vám dodá pozitivní náladu a jeho ovocné tóny vás budou příjemně doplňovat každý den. Vůně je vhodná pro jarní a letní období.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!